Nabídka volných pracovních míst

RECEPČNÍ pro 4* hotel

Do nově otevřeného 4* hotelu Zámek Ratměřice hledáme usměvavého a dynamického kolegu na pozici recepční na denní i noční směny.

Náplň práce
  • zajištění plynulého chodu recepce
  • příprava a kontrola vystavených účtů pro hosty
  • zodpovědnost za hotovostní i bezhotovostní operace v rámci recepce
  • komunikace s hosty při řešení jejich přání a stížností
  • spolupráce s ostatními odděleními hotelu
Nabízíme
  • zázemí stabilní společnosti
  • nadstandardní platové podmínky
  • možnost kariérního růstu
  • práci v příjemném prostředí a milém kolektivu stabilní společnosti
  • možnost okamžitého nástupu
Požadujeme
  • předchozí praxe z hotelové recepce výhodou
  • komunikační a organizační dovednosti
  • znalost anglického jazyka, případně dalších světových jazyků
  • samostatnost a rozhodnost při řešení problémů
  • pozitivní přístup a chuť pracovat s lidmi
  • uživatelská znalost počítačových programů (excel, word a Hotel Time výhodou)

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte s Vaším CV s fotkou.

Luděk Fišer, manažer hotelu
e-mail: ludek.fiser@zamek-ratmerice.cz

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA pro 4* hotel

Do nově otevřeného 4* hotelu Zámek Ratměřice hledáme usměvavého a dynamického kolegu na pozici číšník/servírka.

Náplň práce
  • obsluhovat zákazníky a aktivně s nimi komunikovat
  • radit s výběrem našich produktů a výrobků
  • roznášet jídlo a pití, debaras
  • doplňovat zboží na baru
  • pracovat s pokladnou
  • připravovat restauraci před a po provozu
  • udržovat čistotu a pořádek svěřených prostor
Nabízíme
  • hledáme pozitivní osobnost plnou energie a nadšení
  • vyučení v oboru není podmínkou
  • zkušenosti z restaurace jsou ale výhodou
  • zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství je nutný!
  • komunikativní angličtinu, další jazyky vítáme
  • pečlivost, svědomitost, komunikativnost, smysl pro humor, rychlost
  • smysl pro čistotu a pořádek
  • chuť učit se
Požadujeme
  • pracovní smlouvu na plný úvazek
  • dobré finanční ohodnocení
  • vzdělávání v oblasti gastronomie, ochutnávky produktů
  • možnost školení přímo u našich dodavatelů
  • mladý kolektiv milých a vtipných lidí, kteří ti rádi pomohou a táhnou za jeden provaz
  • příjemné, kreativní prostředí
  • účast na akcích pro zaměstnance (sportovní, kulturní, aj.)
  • zaměstnanecké slevy a výhody